Psikodrama Grup Psikoterapisi Terapistlik Eğitimleri 2015 Kış Dönemi

  07 Ocak 2015
  Eğitim Haberleri

Eğitim Tarihi ve Süresi:

Ankara

  • 7 Şubat 2015, 10:30 - 18:30
  • 7 Mart 2015, 10:30 - 18:30

İzmir

  • 31 Ocak 2015, 10:30 - 18:30
  • 28 Şubat 2015, 10:30 - 18:30

Eğitim İçeriği:

Hazırlık eğitimi toplam 18 saat sürecektir. İki ayrı gün 9’ ar saat olarak yapılandırılmıştır. Hazırlık aşamasını geçmek için eğitimin tamamına girmek gereklidir.  Aksi takdirde grubun tekrarı istenir. Devamsızlık yapan üye Hazırlık Aşamasını bir sonraki grupla tekrarlamak zorundadır. Bu aşamada giriş semineri verilmekte, enstitü kontratı okunup, imzalanmakta ve belirtilen süre içinde üyeler psikodrama yaşantısından geçmektedirler.  Aynı grup içinde aralarında kan bağı bulunanların veya eş-partner durumunda olanların bulunması uygun değildir. Aynı iş yerinde çalışanlar mümkünse başka gruplara dağıtılır. Hazırlık aşaması bitiminde kabul edilenler her ay 1 gün 9 saat olarak düzenlenen Temel Aşama Eğitim  Grubu’na  kabul edilirler.

Eğitime Katılım Şartları:

Psikodrama Hazırlık Grubuna Psikolojik Danışma ve Psikoloji alanlarında lisans diplomasına sahip olanlar, Psikiyatristler ve Psikiyatri Hemşireliğinde yüksek lisans ve doktora yapanlar katılabilirler. Kayıt yaptıran katılımcının 2 fotoğraf, yazılı bir özgeçmiş, diploma fotokopisi ile merkezimize gelerek kayıt formu doldurması ve kısa bir ön görüşme yapması gerekmektedir.

Kesin Kayıt:

Ön kabulü onaylanan kişi, ilk grup ücretinden düşülmek üzere kapora alınarak , kesin kaydını yaptırır. İsteyenler formları web sitemiz üzerinden internet aracılığıyla ulaştırabilirler. Gerekli bilgiler web sayfamızda bulunmaktadır.

Kaydınızı yaptırdıysanız lütfen konfirmasyon, belgeleriniz ve ön görüşme için merkezimizi  arayınız.

(Eylem metodları kısa süreli eğitimler ile asla öğrenilemiyen çok güçlü metodlardır. Kısa süreli çalışmalara eğitimin içindeki uzmanların  dışında uzmanların katılması son derece sakıncalıdır. Bu noktaya dikkat gösterilmelidir.)