MİSYON ve VİZYONUMUZ

Misyonumuz

PUSULA kişinin kendisini zihinsel, ruhsal ve fiziksel olarak tanımasına yardımcı olur. Kişinin kendisine ve çevresindeki insanların gelişimine farkındalık katarak, kendi mükemmelliğinin içinde en iyisi olmasına yardım eder. Değerlerimiz sağlık, canlılık, kaliteli bir yaşam, zeka, eğlence, mutluluk, tutku, dürüstlük, hoşgörü, başarmak ve yaratıcılık, eylem sonucunda elde ettiğimiz farkındalık ve tüm bunları birbirine bağlayan en önemli değerimiz ise kendimiz ve yaşamımız hakkında sorumluluk almaktır.misyon

Daha iyi, daha mükemmel bir yaşam için hepimiz sorumluyuz.

“Hayatta ya tozu dumana katarsın, ya da tozu dumanı yutarsın.”

Kişinin yaşamında mutlu olabilmesi için gerekli olan koşulsuz sevgi, hayatının sorumluluğunu alabilmek, yaşam sürecinde mutluluğumuzu etkileyen; kendimizi kabul etmek, kendimize inanmak, güvenmek, algılamak gibi kavramları öğretmek ve bunları belirli bir disiplin ve etik kurallar çerçevesinde uygulayarak kişide ve kurumda değişimi yaratmak, yaşam sürecinin her alanında koçluk hizmeti vererek böylece yaşamında özgürleşme sürecini yakalamasına yardımcı olmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz

“ İnsanın tüm evrende kesin olarak düzeltebileceği tek bir şey vardır: Kendisi’’

Kendi kendimize savaştığımız bu dünyada, kendimizi geliştirmeye çalışarak, toplumun ve başka insanların söylediklerine inanmak gerektiği konusundaki düşüncelere uymak yerine, sıkışıp kalmış hayallerimizi ve duygularımızı ortaya çıkartarak rahat nefes almamızı sağlayacak oluşumları geniş bir Psikodrama Terapileri ve Eğitimleri platformu içinde sunmaktadır. Bunun için de, “Kişinin Kendisini Gerçekleştirme '' yolunda gerekli olan her türlü zihinsel, fiziksel ve ruhsal danışmanlık hizmetlerini bünyesinde hazır bulundurur. Kişiyi, kurumu ve özel yaşamı destekleyici eğitim ve seminerler düzenleyerek iletişim organizasyonları sağlar. Kişinin Ruhsal Açılımı ve Psikodrama konusundaki evrensel bilgiyi, danışmanları, gazete, dergi, radyo ve televizyon kuruluşları ile işbirliği yaparak projeler geliştirir ve gerçekleştirir. Eğitimin her alanında seminerler düzenler…Bireyin yarattığı güç ve bu bireylerin oluşturduğu Sınırsız Toplum Bilinci ve bu bilincin getirdiği Toplum Gücünün ortaya çıkmasında lider bir kuruluş olarak ilerlemek bizim vizyonumuzdur.

“İnsanoğlunun içinde uyuyan güçler vardır; kendisi bile şaşırır, çünkü bu güçlere sahip olduğu aklından bile geçmez. Bu güçler uyandırılıp, eyleme geçirilebilirse o kişinin hayatında büyük bir devrim yer alırdı.”

Orison Swett MARDEN