Psikodrama Grup Psikoterapisi Hazırlık Grubu 2016 Kış Dönemi

  10 Nisan 2016
  Eğitim Haberleri

İstanbul Psikodrama Enstitüsü İşbirliği ile Fepto Onaylı Psikodrama Grup psikoterapisi Eğitimleri  Ankara/ İzmir Hazırlık grupları için kayıtlar başlamıştır.

EĞİTİM TARİHİ ve SÜRESİ:    Ocak – Şubat 2016

EĞİTİM BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ SAATLERİ:   10:00 – 19:00

Eğitim tarihleri ön kayıt sonrası bildirilecektir.

EĞİTİMİN PSİKODRAMATİST LİDERLERİ:  Merih Ünsal (DERE), Neşe Karabekir,  Deniz Altınay

Hazırlık eğitimi toplam 18 saat sürecektir. İki ayrı gün 9 ar saat olarak planlanmıştır. Hazırlık aşamasını geçmek için eğitimin tamamına girmek gereklidir. Aksi takdirde grubun tekrarı istenir. Hazırlık aşaması bitiminde kabul edilenler her ay 1 gün 9 saat olarak düzenlenen eğitim grubu olarak devam edeceklerdir.

EĞİTİME KABUL KOŞULLARI;  Psikodrama Hazırlık Grubuna Psikolojik Danışma ve Psikoloji alanlarında lisans diplomasına sahip olanlar, Psikiyatristler ve Psikiyatri Hemşireliğinde yüksek lisans ve doktora yapanlar katılabilirler.  Kayıt yaptıran katılımcının 2 fotoğraf, yazılı bir özgeçmiş, diploma fotokopisi ile merkezimiz gelerek kayıt formu doldurması gerekmektedir. İsteyenler formları fax ve internet aracılığıyla ulaştırabilirler. Gerekli bilgiler web sayfamızda bulunmaktadır.

Kaydınızı yaptırdıysanız lütfen konfirmasyon, ön görüşme ve belgeleriniz için merkezimizi arayıp teyit ediniz.  

(Eylem metodları kısa süreli eğitimler ile asla öğrenilemiyen çok güçlü metodlardır. Kısa süreli çalışmalara katılınması ve bunların uygulanabilecek eğitimler olarak algılanması son derece sakıncalıdır. Bu noktaya dikkat gösterilmelidir.)

EĞİTİM YERLERİ: ANKARA-İZMİR

Pusula Gelişim ve Eğitim Danışmanlık Merkezi

İletişim ve Kayıt için :  Ank. Tel : 0312/286 99 57 – 286 98 54,   Gsm: 0538 502 60 47

ANK - Merkez : Ziyabey cad. 1412. sok. 4/6 Balgat / ANKARA

İZM - 1408 Sok. No: 6 Da: 10  Alsancak / İZMİR